Lekarze Gdynia

lekarz Paulina Gruchała

ul. Kręta 34A
81-575 Gdynia

Najlepsza lekarka jaką w życiu spotkałem. Sumienna,cierpliwa,dobroduszna oraz kompetentna. Dobrze wie jak pomóc ludziom zmagającym się z bólem
Opinia dodana przez: Bartosz Bucholc

lek. dent. Hanna Sobczak-Zagalska

Ideal-Dent.
ul.3 Maja 22/24 m18
81-363 Gdynia

najlepszy stomatolog w Trójmieście,młoda pani doktor ale widać,że nauka nie poszła na marne,obecnie na specjalizacji
Bardzo wiele lat temu miałem okazję być skromnym pacjentem,po bardzo poważnym urazie-wypadku.W rubryce zaznaczyłem"lekarz",choć słyszałem,że teraz precyzyjniej byłoby napisać:"ordynator". Wysokiej klasy specjalista już wtedy na początku swojej kariery-dlaczego?....Dlatego,że nie załamał rąk jak jego przełożeni (z lepszymi tytułami wówczas),tylko nadzwyczajnie dobrze i sprawnie postawił mnie na nogi,choć uznano mnie już za przypadek beznadziejny. Do tej pory wspominam jego zadziwiający talent w dążeniu do celu i co ciekawe skromność.Po wielu latach mogę ...
Pan dr Komarnicki to najlepszy pediatra do jakiego udało nam się trafić. Ponieważ nasz córeczka po urodzeniu miała wiele problemów zdrowotnych, odwiedziliśmy całkiem sporą grupę pediatrów ... Z całego serca polecam dr Komarnickiego. Przemiły lekarz, z szacunkiem traktuję rodziców i ma bardzo dobre podejście do dzieci. Ciepły, zrównoważony i wyedukowany lekarz. Nie przyjmuje na akord, każdy z pacjentów jest dla niego ważny i nie traktuje ludzi przedmiotowo. Polecam. To nasz ...

lekarz Roman Budziński

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Obrońców Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

W dniu 14 stycznia 2015 roku pan doktor przeprowadził u mnie w Szpitalu w Wejherowie laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego. Uprzejmość pana doktora zarówno w zakresie terminu przeprowadzenia operacji, jej przebiegu jak i zachowania pooperacyjnego winna być oceniona jako celująca. Prawdą jest to co powiedziała jedna z pielęgniarek z oddziału chirurgii, iż jest to lekarz nadzwyczajny zarówno jako doktor jak i człowiek, niezwykle skrupulatny, ale także wyrozumiały. Nie znajduję słów, aby ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Anna Gołębiowska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Byłam u pani doktor niedawno i muszę przyznać że jest najlepszym dermatologiem u jakiego byłam (a byłam u wieluuuuu :p ). Polecam ! ! ! !
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Roman Turbak

Kręta 56
81-575 Gdynia

najlepszy lekarz pod słońcem. Pan dr wczuwa się w problemy zdrowotne pacjenta dokonując głębokiej analizy, poświęca pacjentowi dużo czasu i co najważniejsze słucha swoich pacjentów! Taki lekarz to skarb!
Bardzo komunikatywna i zaangażowana specjalistka. Patrzy na pacjenta całościowo, a nie jedynie przez pryzmat swojej specjalizacji, potrafiła doradzić kolejne kroki w leczeniu gdzie inni specjaliści ignorowali moje objawy. Polecam serdecznie !!!
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Beata Swiniarska

Anestezjolog

ul. Stefana Batorego 20/1
81-366 Gdynia

Pani dr Beata Swiniarska to lekarz z dużym zasobem wiedzy medyczno-zdrowotnej, z dużą dozą empatii i profesjonalnym, zindywidualizowanym podejściem do pacjenta.Cierpliwa,miła i życzliwa.Panią Doktor POLECAM w 100%
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Krzysztof Bielicki

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdyni-Oksywiu
ul. Jana Grudzińskiego 4
81-103 Gdynia

reaguje na dryg pacjenta czyt.ból,proponuje to wszystko, czego oczekuje pacjent w sytuacji mało komfortowej związanej z bólem.Jest stomatologiem ze wszech miar godnym polecenia. Ps.Stosuje zasady aseptyki,maseczka, rękawiczki itp.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Wiktor Bagniewski

Poliklinika evi-MED (nr 2)
Bp. Dominika 8-14
Gdynia

Bardzo dobry stomatolog.Po pierwszej wizycie z ulgą odetchnęłam że dłużej nie muszę już szukać kompetentnego i godnego zaufania lekarza...godny następca swojego ojca Pana Pawła Bagniewskiego - również świetnego stomatologa.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Małgorzata Przybysz-Osadowska

Gabinet Kardiologiczny
Wejherowska 59/ bud. przychodni/
81-049 Gdynia

Szczerze polecam i może to źle słowo i nie obrazuje w pełni tego co chce wyrazić, jesteśmy pacjentami pani doktor tzn ja i moja rodzina od blisko 30 lat , jest to doktor która z nami ,,zyje, zawsze pomocna , zawsze jest i stara się pomóc, nigdy nie spotkałem się z tym że pani doktor niema czasu dla pacjenta, i zaznaczam nie jest to specjalista tylko lekarz pierwszego kontaktu która ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Jarosław Czyż

Internista, Hematolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście"
ulica Abrahama 57
81-366 Gdynia

Dr. Czyż jeden z najlepszych specjalistów z dziedziny hematologii. 14 lat temu dzięki zastosowanemu przez niego leczeniu i podejściu do mnie jako pacjentki mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałego lekarza z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Mogę tylko dodać, że po pierwszej diagnozie mojej choroby - chłoniak, wtedy dawno mi 7 dni życia. Miły, życzliwy, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Magdalena Sildatke-Bauer

Okulista, Okulista dziecięcy

ZOZ Centrum Dentystyczne T-Dental Józef Tutkowski
Starowiejska 9
81-356 Gdynia

Wspaniała osoba. Pradziwy lekarz z powołania. Widać, że zna sie doskonale na swojej pracy. Super podejście do dzieci. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Grażyna Rzepkowska-Obłąkowska

Pulmonolog, Internista

gen. Hallera 17a
81-453 Gdynia

Jest osoba uczucia,równą i potrafi dotrzeć do pacjenta

lek. dent. Magdalena Soliszko-Frankowska

indywidualna praktyka lekarska
Przebendowskich 40/2
81-525 Gdynia

Pani doktor jest najlepszym stomatologiem jakiego spotkałam - a było ich trochę- cechuję ją zarówno fachowość jak i wyjątkowe i indywidualne podejście do pacjenta. Polecam każdemu, kto musi iść na pierwszą wizytę do stomatologa z dzieckiem!!!

Irena Karżyńska

Reumatolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Śródmiescie
Armi Krajowej44
81-366 Gdynia

Leczona byłam przez P. dr. 10 lat zawsze była serdeczna , kompetentna mimo ogromu pacjentów jakich przyjmowała. Bardzo żałuje że już nie pracuje. Miałam do p.B dr zaufanie. Szkoda . Była pacjentka. Elżbieta Ł.
Jest wspaniałym,kompetentnym iuprzejmym lekarzem
Super lekarz, polecam innym, jestem pacjentem Pani od 25 lat

lekarz Sylwia Wolf

Medyczna Gdynia
Władysława IV 59 II piętro
80-316 Gdynia

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani doktor jest bardzo miła, zleciła dużo badań. Z czystym sumieniem polecam!
Opinia dodana przez: Przemysław